Ana sayfa

Foshan Rayson Global CO., Ltd

şirket Profili

Rayson Global Co., Ltd 2007 yılında Shishan Kasabası, Foshan Yüksek Teknoloji Bölgesi'nde kurulan ve Volkswagen, Honda Auto ve Chimei Innolux gibi ünlü işletmelerin yakınında bulunan bir Çin-ABD ortak girişimidir. Guangzhou Baiyun Uluslararası Havaalanı ve Kanton Fuarı Sergi Salonu.

 

Merkez ofisimiz "JINGXIN" için yay teli üretmeye başladı 1989 yılında yatak iç yay üretimiRayson şimdiye kadar sadece bir yatak fabrikası değil (15000 adet / ay), aynı zamanda en büyük yatak iç yay (60.000 adet / ay) ve PP dokuma olmayan kumaş700'den fazla çalışanı olan Çin'de (1800ton / ay) üreticiler.

Çin Foshan Rayson Global CO., Ltd şirket Profili 0

 

Ürünlerimizin% 90'ından fazlası Avrupa, Amerika, Avustralya ve dünyanın diğer bölgelerine ihraç edilmektedir.Serta, Sealy, Kingkoil, Slumberland ve diğer ünlü uluslararası yatak markalarına yatak bileşenleri tedarik ediyoruz.Rayson üretebilirpaket yaylı yatak, bonnell yaylı yatak, sürekli yaylı yatak, hafızalı köpük şilte, köpük şilte ve lateks şilte vb.

 

Tüm yatak serilerimiz, yüksek kaliteli ürünler ve ISO9001: 2000 uluslararası kalite standardının sıkı uygulamasıyla US CFR1633 ve BS7177'yi geçebilir, ABD ISPA'nın VIP üyesi olduk.

 

Yıllar süren geliştirmeden sonra, profesyonel teknisyenlerden ve iyi eğitimli pazarlama uzmanlarından oluşan olgun bir yatak grubu geliştirdik.En yüksek kalite, rekabetçi fiyatlar, zamanında sevkiyat ve iyi hizmetlerle Rayson, pazarda rekabetçi bir şekilde ilerlemeye devam ediyor.

 

Müşterilerimize OEM / ODM hizmeti sunabiliriz, tüm yatak yay ünitelerimiz 10 yıl dayanabilir ve sarkma sorunu yaşamaz.

 

Kendimizi uyku kalitenizi iyileştirmeye adadık ve müşterilere daha iyi şilteler sağlayarak uyku danışmanınız olmayı çok isteriz, umarız herkes daha iyi bir yaşam kazanır!

 

RAYSON-

Çin'in Önde Gelen Yaylı Yatak ve Köpük Yatak Üreticisi

Çin Foshan Rayson Global CO., Ltd şirket Profili 1

Görünümü daha Hakkımızda
Firmamız

Rayson, 2007 yılında, aylık 300 ton kapasiteli sadece bir PP Spunbonded üretim hattını işleyerek kurulmuş olup, yıllar süren geliştirmelerin ardından şu anda maksimum 3.2m genişliğinde 5 üretim hattına sahip olup, müşteri ihtiyacına göre geniş bir renk yelpazesi üretebilmektedir. Ayrıca, PP nonwoven bitmiş ürünler

alışveriş çantaları, takım kılıfları gibi ana ürünlerimizden biri,

 

Yüksek kalite-istikrarlı kalite ve hizmet sonrası coşku-yüksek verimlilik ile müşterilerimiz tarafından güven duyulmak ve memnun olmak için bilimsel üretim yönetimi ve düşük karbon kavramını ortaya koyuyoruz, Rayson bütünlüğü, savaşı, yeniliği, paylaşmayı bizim gibi takip ediyor ve geliştiriyor. Hızlı satış ve küçük kârlı piyasa politikasıyla hareket etmeye ve kendimizi geliştirmeye devam edeceğiz.

http://player.youku.com/player.php/sid/XMzI5MzU2NzY0/v.swf

Foshan Rayson Global CO., Ltd
Foshan Rayson Global CO., Ltd
Foshan Rayson Global CO., Ltd
Foshan Rayson Global CO., Ltd
Foshan Rayson Global CO., Ltd
Foshan Rayson Global CO., Ltd
Foshan Rayson Global CO., Ltd
Foshan Rayson Global CO., Ltd
1 2 3 4 5 6 7 8
Şirket ayrıntıları

Ana Pazar

Kuzey Amerika

Güney Amerika

Batı Avrupa

Doğu Avrupa

Doğu Asya

Güneydoğu Asya

Orta Doğu

Afrika

Okyanusya

Dünya çapında

İş türü

Üretici

Dağıtıcı/toptancı

İhracatçı

Şirket ticaret

Satıcı

Markalar : RAYSON

No. Çalışanları : 500~700

Yıllık satış : 80000000-100000000

Yıl kurulan : 2007

İhracat p.c : 90% - 100%

Certifications:: COC

Sertifikalar

Ürünlerimiz çok sayıda sertifika geçti.

Çin Foshan Rayson Global CO., Ltd Sertifikalar Çin Foshan Rayson Global CO., Ltd Sertifikalar Çin Foshan Rayson Global CO., Ltd Sertifikalar Çin Foshan Rayson Global CO., Ltd Sertifikalar